Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3 GNR bug?

Fallout 3 GNR bug?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy mennék a GNR hez hogy ott megcsináljak

egy küldit , de az a problémám hogy amikor odaérnék nem várnak a brotherhood of steel esek és amikor odaérek egyedül az épülethez már csak a hulláik vannak ott meg egy rakás szupermutáns...

Nos ha ez valamit segít tök véletlenül elöb jutottam el Rivet city be és ott ugye már ujabb nyomokat kaptam hogy hol keressem az apám a történet szerint

tehát csak most jutottam el odáig hogy azt goldoltam hogy megcsinálom ezt a küldit is és akkor láttam hogy ijen furcsa az egész

Na szóval ez valami bug vagy ez igy is történhet??



#Fallout 3 #Fallout bug #fallout 3 Galaxi News Radio #Galaxi News Radio
2015. jan. 31. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha előbb szabadítod ki a fatert, mint ahogy a GNR-hez mennél, akkor van az amit te írsz. Ez nem bug. De én mindig ezt csinálom, aztán meg kifosztom a hullákat, mivel mindig BOS páncélban villogok, kell az utánpótlás szervópáncélból :)


Úgy van elvileg, bár rég toltam a játékkal, hogy: Megaton, ahol a kocsmárossal kell dumálj, és ő mondja, hogy a fater elment a GNR-be. A GNR-es rádiós mondja, hogy a faterod lement oda, ahol keresned kell, a 112-es menedékbe hogy beszéljen azzal a Braun nevű ürgével aki abban a virtuális világban kínozza a szerencsétleneket.

2015. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehát ha nem így haladsz akkor úgy veszi a játék, hogy ott voltál és a csata lezajlott.
2015. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

jár az zöld

2015. febr. 1. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!