Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kb.1 éve megvettem a Battlefie...

Kb.1 éve megvettem a Battlefield 3-at és játszottam vele pár napot. Elővettem újra a játékot. Többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma letöltöttem...A DLC-ket és elindítom a játékot ráakarok csatlakozni egy szerverre és kiírja ezt, hogy "Download and install the latest Browser Plugin to play the game." Telepítettem ezt a plugint és rányomtam, hogy continue és beadja ugyan ezt már próbáltam újrarakni ezt a plugint kitörölni a mappát a pluginét és úgy újra rakni de nem engedi ugyan azt írja ki. Mit tegyek?

2015. febr. 1. 13:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és egy kicsit töltődik utána bezáródik a vezérlőpultban megnéztem a programoknál és ott van...
2015. febr. 1. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem nagy segítség, de rakd fel a plugint, indítsd újra a gépet, és próbáld úgy.
2015. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam Firefox böngésző fut, annál a plugin installálása után a menü / eszközök / kiegészítők / bővítmények -ben be kell állítani, hogy a plugint mindig elindítsa! ezután a bf3 weboldalán az oldal frissítésére kell kattintani és utána már jó. sok sikert!
2015. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!