Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti milyen szerencsejátékokat...

Ottó5 kérdése:

Ti milyen szerencsejátékokat űztök? Legnagyobb nyereményetek, havonta mennyit áldoztok rá? Esetleg szerencsejáték függők?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 15:23
 1/3 anonim válasza:
Én tippmixelek és elég sokat áldozok rá, bár ez is változó, hogy mennyit, meg az is, hogy mennyit nyerek egy hónapban, de én úgy vagyok vele hogy nem a nyeremény hanem az odds számít. 18/L
2015. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kenó,napi 150ft. Évekig játszottam,aztán volt egy kis kihagyás most újból játszom.

Legnagyobb nyereményem,2 millió ft volt.

2015. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pókerezek online(inkább stratégia és kisebb szerencsejáték)

Ebből élek, már 13 évessen tudtam a szabályokat és minden hétvégén a nagybáttyámmal meg a haverjaival pókereztem. Először fater bankszámlájáról kezdtem online ami teljesen más volt mint élőbe, havonta kaptam rá 10 dolcsit és általában elbuktam. De kezdtem rájönni az ottani stratégiára, és akkor már nyerő voltam, 15 évesen 2 hét alatt összepókereztem a playstation4-emre a pénzt, aztán 17 lettem végeztem a középsulival és elkezdtem dolgozni pincérként ami nem volt annyira jó mert 150ezerért 272 órát kellett dolgoznom de általában sose volt meg, aztán nem is pókereztem 2 évig mert nem volt rá időm, de mindig gondolkodtam rajta hogy menne-e még meg ilyenek. Aztán 1 évvel ezelőtt megint elkezdtem nagy nehezen munka mellett, első hónapban 220ezret nyertem nap 3-4 óra játszással és rájöttem hogy még mindig megy ezért felmondtam és ugyan úgy heti 5 napot pókerezek, napi 7-8 órát és akkor már kezdett feljebb menni a havi "fizetésem" fél éve meg már átlagba 400-500ezret keresek havonta(egyébként 500-600ezret de 100ezret mindig bennehagyok a poker számlámon hogy azt játszam tovább és 19 éves korom óta a saját bankszámlámat használom) szeretem ezt az életet, pincérnek soha nem fogok visszamenni,viszont vannak veszélyei is nem lesz nyugdílyam ha csak ezt fogom csinálni meg ilyenek. jövőre meg megyek egy versenyre is a PCA-ra ami a Bahamákon lesz :) ne haragudj ha kicsit hosszúra sikeredett. 20/F

2015. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!