Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azt hiszem ellopták a steam...

Azt hiszem ellopták a steam accom? Az egész úgy történt hogy mint mindennap ma is felléptem játszani, egyszer csak kidob a játék és kér egy Családi Nézet pin kódot a steam? .

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az ,de mikor rá megyek hogy elfelejtettem a pinet azt írják elküldik erre az email címre . :sabakanet 33@mail.ru itt a kép a pin-es dologról [link] S.O.S!!!

2015. febr. 2. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A szüleid "gyerekzárat" tettek rá. Gondolom unták hogy egész nap a gép előtt ülsz és nem tanulsz!
2015. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nane , nem tettek rá ilyet mivel nem ülök a gép előtt alapból egész nap, max 1 - 2 óra de , most ez komoly segítsetek pls .
2015. febr. 2. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor valami haverod rakta rá, vagy valaki feltörte. Csak a jelszóvak tudod. Csinálj új accot
2015. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja , 42 játékos accot csak úgy kidobok a semmibe az már csak úgy megy, de leírtam hogy erre az emailre akarja elküldeni az emlékeztetőt sabakanet 33@mail.ru
2015. febr. 2. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami orosz email cím ez. Irj neki üzenetet. Meg a supportnak is írj
2015. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A supportnak most készülök , de az oroszoknak biztos nem fogok ...
2015. febr. 2. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, mondd, hogy nem akartál CS:GO skineket eladni valakinek! Az "ellopták a steam accountom" kérdések 90%-a ilyen.
2015. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cs golounge -ra tettem csak ki skineket hogy szeretném cserélni.
2015. febr. 2. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!