Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, Aatrox infók?

League of Legends, Aatrox infók?

Figyelt kérdés
5.2-ben megállja a helyét? Nem látom metában, és nem tudom hogy ebben a patch-ben jó-e még top lane-re, és mit érdemes róla tudni. Kérlek informáljatok :)

2015. febr. 3. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:

passzív + E miatt inkább jungle-be vinném.

Ritkán találkozom vele, pedig erős. Nerfelve nem lett túlzottan, inkább kiment a divatból, mint kennen top.

2015. febr. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én még anno láttam lvl30 előtt, rengeteg lifesteal-el, páncéllal és hp-val, helyben hagyott minket, aztán nem nagyon rémlik. Nos, jungle a main-em, be fogok ruházni rá :) köszönöm.
2015. febr. 3. 05:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis leginkább jungle, aztán top és mid :) Jungle-ben könnyebb a carry.
2015. febr. 3. 05:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Amióta free volt, jungleben játszok vele. Nem kell 3 camp után hazamenned, addig farmolsz jungleben, ameddig akarsz, erős gankek, passzívval lehet tower diveolni is. Új jungle óta egyre többet látni.

Hétvégén kipróbáltam topon, de ott nem igazán carry, tanknak sem megfelelő, vannak nála sokkal jobbak.

2015. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak nem rég óta vagy lvl 30, nem igazán kell törődnöd azzal, hogy mi meta és mi nem. Én már 2 éve játszok, silver voltam előző seasonban (most sajna megint bronz, mászhatok ki újra) és azt tapasztaltam, hogy tökmindegy mi a meta, itt még sokkal, de SOKKAL többet számít a skill + gyakorlottság. Mellesleg ott van az UOL, profi team, akik teljesen offmeta pickekkel lettek népszerűek (és nyertek is), szóval még azon a szinten sincs a meta kőbe vésve, a profik csak óvatosak mert ebből élnek, a kissebb szintek meg utánozzák őket. Ami néha nagyon idegesítő tud lenni, volt, hogy csapattársak flameltek mert Singed topot merészeltem hozni. Szóval én jobban is tkisztelem az olyan játékosokat, akik egyedibb champekkel aratnak. (nem trollpickeckről beszélek).

Szóval Aatrox bőven jó. Nyomjad csak :D

2015. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Meglesz :D Csak az ip lassan gyűlik :/
2015. febr. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!