Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Heroes 5, The Queen, The Fall...

Heroes 5, The Queen, The Fall of the King?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Van itt 1 olyan ember aki vérbeli Heroesos?Kéne segítség erre a pályára:The Queen:The Fall of the King azon belül pedig van 1 küldetés amit foggalmam sincs hogy kell megcsinálni annak a neve:Set up Tears of Asha in Dunmor(Vár)a szövegje pedig:The city where the Tear of Asha is situated will be the most powerful and prosperus. Annyit tudok hogy ki kell ásni a Tears of Asha-t vagy nem?Aki tud segíteni az írjon fontos lenne vagy tud ajánlani oldalt ahonnan kiderül.Köszönöm előre is a válaszokat
2015. febr. 3. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó, hogy beírtad az angol szöveget, csak ebből semmi nem derül ki.
2015. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lényege a küldetésnek, hogy kiásd az obeliszkek által megjelölt helyen Asha könnyét, majd a hőssel, akivel kiástad visszakocogsz Dunmor várába és ott megépíted a legutolsó fejlesztést, amihez kell asha könnye (ami meg a hősnél van, azért kell vele visszakocogni).
2015. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy lehet tudni,hogy hol van Asha könnye?Mivel tudom megnézni?Mit nyomjak meg hogy lássak valami térképet vagy képet hogy arra lehet?
2015. febr. 5. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor meglátogatsz egy obeliszket, akkor felhozza az obeliszk térképét (ami jelzi a könnyet). Van rá opció, hogy játékon belül is megnyisd, de olyan régen játszottam vele, hogy meg nem mondom.
2015. febr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nekireia válasza:

Úgy emlékszem összesen 3 obeliszket lehet megnézned, és akkor egy kis térképen megjelenik az Asha Könnye. Már két obeliszk után is próbálkozhatsz a kiásásával, menj olyan helyre ami ismerős a kistérkép alapján (újra megnézni a küldetések megnyitásával lehet, jobb oldalt lent kattints a "mozaiktérkép"-re). Én általában Godric-kal szoktam megkeresni. Ha kell még segítség, ajánlom ezt a linket, minden szuperül le van írva:

[link]

2015. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!