Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimhez létezik valami mod...

Zeusz310 kérdése:

Skyrimhez létezik valami mod ami javít azon hogy a követők/idézett lények nem tudják tartani a tempót és mindig beakadnak?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tartják a tempót az nem baj, mert amint beérkezel a barlangba mondjuk azonnal odateleportál. Beakadni hogyan akadnak be?


Itt egy mod, ami elvben az összes ismert follower bugot orvosolja, ha nem oldódott meg a problémád akkor valószínűleg nem bug :D

[link]

2015. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy mondjuk előre futtok de aztán várom hogy utol érjenek mert pont kellenének erre nem jönnek sehol :D de ha barlangba vagy bárhova bemegyek akkor persze jönnek
2015. febr. 4. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát erre nem fogsz megoldást találni :D Neked kell vagy az úton menni, vagy lassabban és nem rohanni előre. Ha lovagolsz akkor esetleg a Convinient Horse mod segíthet, és ha veszel még egy lovat akkor a followered majd ráül, de ott sem fog veled együtt menni.
2015. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
esetleg valahogy lecsökkenteni az elementálok (főleg a jég) méretét egy csomó ajtón nem fér be és elő szeretettel beáll oda hogy nem lehessen elmenni
2015. febr. 5. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hehe jó ötlet, de ilyenről még nem hallottam és nem is találtam. Amikor megidézed őket akkor próbáld meg rögtön a szobába vagy az adott barlangrészbe. Ezen másképp nem lehet segíteni :D Amúgy lehet csak én nem találtam ilyet, de ha keresgélsz Nexusmods-on akkor lehet te megtalálod.
2015. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem találtam de az meg jó hogy kitanultam a az örökös elementál idézést az újra kell idézgetni :D lehet áttérek a az emberek újra élesztgetésére azok legalább tudnak közlekedni
2015. febr. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!