Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell megcsinálni ezt a...

Hogyan kell megcsinálni ezt a játékot?

Figyelt kérdés

Itt a link: [link]

Én márpróbálkozom egy ideje, de nem megy.



2015. febr. 4. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

gépen minden fekete gömböt átváltoztatsz fehérre, kapsz 1 kártyát.


A kártyát bedugod a falon lévő konnektorba (rázoomolsz ás rakktolsz a bal oldali hosszú fekvő részhez), ekkor kapsz 1 kulcsot. A kulccsal kinyithatod a sárga lezárt fiókot a számítógépnél.


Van 8 db sárga golyó, kanapé, gép, alatt, órán 12-es, fogas egyik gombja, stb.


Ha minimum 6-ot összeszedtél, ahol van a bólogató kacsa, alatta kinyitod a fiókot, van még 1. Bezoomolsz rá, előhívod a golyókat és mindet a szájára húzod, ekkor kapsz még 1 kulcsot, ezzel szert tehetsz még 1 golyóra a kacsa melletti lezárt fiókból.


A számítógép lezárt fiókjából kapsz egy papírt, ami leírja hogyan rakd be a golyókat a zöld kanapé fölötti lyukakba. Berakod jól, kinyílik a fekete kis láda, benne egy 3. kulcs.


Az ajtó előtti lábtörlő alatt van még 1 kártya. Ha a két kártyát megnézed és egymásra húzod, kiír neked 3 számot: 631.


A 3. kulccsal kinyitod az ajtónál lévő panelt és bepötyögöd a kódot.


5 perc alatt megvolt, nem tudom mit problémáztál vele.

2015. febr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden megvan, de amikor berakom a golyókat a lyukakba, nem nyílik ki semmi.
2015. febr. 7. 20:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért, mert én csak hét golyót találtam meg: az óra tizenkettese, a fogas egyik gombja, a szekrény alatt, a kanapé alatt, a kacsa melletti szekrényben, az asztal egyik fiókjában és balról a második szekrényben. Hol a nyolcadik?
2015. febr. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!