Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van kezdő Leauge of Legend-es,...

Van kezdő Leauge of Legend-es, aki szeretne csapaptot?

Figyelt kérdés

Pár osztálytársammal szoktam játszani, de ők, mint fiúk, eléggé összetertanak és az a véleményük, hogy a lányok nem olyan jók ebben. Ezért ha van olyan kezdő lány, aki szeretne csapaptban játszani, az íron! ;)


14/L



2015. febr. 5. 15:18
 1/6 bandi6891 válasza:

Csak nehogy rájöjjenek hogy némelyik lány lepipálná őket a játékban.


Fosnak hogy ki fog derülni hogy nem olyan gyengék mint gondolták aztán csorba esne a büszkeségen

2015. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xD igen, ez szerintem is így van. Azt hiszik egy lány nem képes ugyanarra, amire ők
2015. febr. 5. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
solo z kb 2000 win ig utána ranked, minimum gold leszel, lesz tapasztalatod, persze ehez kell a 2000win, de akkor már tudsz buildelni magatol, egyéniséged is lesz ajátékban, ráérzel jonéhány karakterre, a lényeg azér tmert lvl 30 vagy nem kell ranked, jo a sima, és utána megalázod őket, mert tudod már h mi mit csinál, de ehez kell a kellő meccs, meg h ismered a saját karaktered, de ami jobban számit, h tudod h az ellenfél mit fog csinálni, de addig is mehetsz csapaots meccseket h ne und meg ajátékot,
2015. febr. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én szeretnék csapatot

mi a felhasználóneved?

2015. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen játszanék ha van kedved írj privátot ! :)
2015. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
irj
2015. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!