Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Planetside 2 hack?!?

Planetside 2 hack?!?

Figyelt kérdés
Sziasztok már régóta játszok Planetside 2vel és nagyon szeretm egy baj van csak.. A planetside törölte az accountomat vagy mit mert nagyon sokaig nem jatszottam mert nem volt gépem. Annyi mindenem volt és most minden elveszett.. Nagy idegesit és nem szeretnék megint ezzel vacakolni. Nem tudtok egy oldalt vagy linket ahonnan letudok tolteni egy money hacket? Mert én kerestem és mindenhol azt az idegesitö k...a survey-t kellet megcsinálni hogy letölthessem.(A survey az amikor egy számra elkel kuldeni sms-eket meg ilyenek és csak akkor toltheted le..) Aimbot meg ilyenek nem kellenek azokat nem szeretem mert elrontják a játék élményt. Szóval tényleg nagyon örülnék ha tudtok kuldeni egy olyan linket ahonnan simán letudom tölteni és müködiik is köszi!!

2015. febr. 5. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen (működő) hack. Nem a gépeden kell átírni az adatokat, hanem a játékoldali szerveren, az meg nem megy egy gombnyomásra. Ha mégis menne, kiszúrják, téged meg kibannolnak.

Az olyan "letöltő" oldalak, amik survey-t, SMS-t, stb kérnek, mind átverések. Az ÖSSZES.

2015. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2015. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor sehogysem tudom megcsinálni?mi nem?:D
2015. febr. 5. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az gondolom eszedbe sem jutott, hogy rákérdezz a supportnál. Tanulj meg játszani inkább.
2015. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rákérdeztem de nem válaszoltak.
2015. febr. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!