Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy profi poker játékos...

Egy profi poker játékos átlagosan hány %-ban néz floppot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

úgy érted,hogy játék közben pl. ki nézi a floppot?Sztem 100%.Mindenki megnézi.Van vakblöff.Ez az,hogy a saját lapjait nem nézi meg.De attól függetlenül megnézi a floppot.De ha nem kiváncsi rá akkor nem nézi meg.

Üdv. egy pókeres csávó.

2010. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
52%

Hát azért ez nem egészen így van. Olyan póker partit még nem láttam, ahol 100% lett volna a flop nézés! Ha mindenki bedobja a lapját, akkor miért kellene megnézni a flopot.

Egyébként az arány függ a limitektől és a játék típusától is, de egy komolyabb versenyen általában olyan 20% külöl van a flopnézés, vagyis minden ötödik leosztás. Az pedig, hogy a terítésig eljussanak, csak 10 leosztásból átlagosan egyszer fordul elő.

2010. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akinek van lap a kezébe vazeg az nézi meg a floppot.A kérdés nem írja azt,hogy akinek nincs lapja az nem nézi meg.De ha még be is dobta a lapjait és ha kiváncsi rá akkor megnézi ,de ha nem kiváncsi akkor nem nézi meg.Speciel én mindíg megnézem a floppot,mert érdekel és sztem minden ember így van vele.Csak akkor nem nézem meg,hogyha valami leköti a figyelmemet.
2010. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%
Nnna, vegyük át ezt mégegyszer: ha mindenki eldobja a lapot még az első licitkörben (persze egy kivétellel), akkor nincs flop, vagyis nincs mit megnézni. És komolyabb versenyeken általában ez van többször...
2010. febr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát igen,de akkor már le se osszák vaze!Mindenki megnézi.
2010. febr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg ha nem is nézik meg kit érdekel?Attól nem leszel profi pókeres,hogyha nem nézed meg a floppot!!!Én se tudok nagyon hazudni,de vmikor magamat is betudom csapni,és ezzel másokat is becsapok.Meg azért egy nagy dózis szerencse se árt.
2010. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
előző, (és egyben úgy látom, hogy első is), szerintem te nem vagy tisztában a flopnézés fogalmával. de a 2. válaszban már úgyis ott a lényeg.
2010. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Itt van egy kis statisztika, amit 6 hónapnyi online játekot vettek figyelembe 1790 játékostol NL100 és NL1000 közötti téten. Ez nem verseny hanem cash game statisztika!!!


VPIP (Voluntarily Put Money In the Pot)


VPIP bb/100

< 18.3 2.18

18.3 - 20.2 3.46

20.2 - 21.9 3.04

21.9 - 25.3 3.72

25.3+ -2.76


A bb/100 az bigblind/100, vagyis hány nagyvakot nyerünk 100 leosztás alatt. A pókeresek többsége ezt az értéket használja a nyereség vagy veszteség meghatározásához. Tehát a 21.9% - 25.3% közötti flopnézési % a legprofitábilisabb. Persze ezek az adatok statisztikai adatok, ettől eltérő stilussal is lehet egy játékos nyerő, ahogy a 2. hozzászoló is mondta, sokmindentől függ.

2010. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
törekvés szinten a 17,5 % kell hogy legyen a flopnézési arány cash game-nél, ez az ultrafeszes játék, a könyv azt irja hogy 22,5%nál már kezdj erpsen dolgozni hogy csökkentsd az arány, az én arányom 28,6%, nem is megy jól, túl sok mindenre elindulok
2010. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
kiegészítése a 17,5%-hoz, ez persze csak full ring asztalnál igaz, azaz 10 fős asztalnál, short hand asztalnál, ahogy max 6 fő van ez az arány több, nagyobb
2010. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!