Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerverhez tudtok...

Minecraft szerverhez tudtok olyan plugint illetve webrészt ami olyan mint a minemarket.hu?

Figyelt kérdés
- Nem baj ha nem magyar. Tehát jó az is ha angol. Csak más hostingnál van egy bevált szerverem. Ami laggmentes stb, és már elkellene egy hasonló weboldal. De már van prefixem is egy másik hostingnál. Tehát a váltás semmiképpen sem megoldható! Előre is köszönöm!

2015. febr. 5. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

BuyCraft: Ez konkrétan ugyan az mint a MineMarket, mivel az erre van alapozva. A különbség, hogy itt reklámok jelennek meg az oldalon, de ha van egy kis pénzed arra, hogy havonta fizesd ezt is, akkor sok jó szolgáltatást kapsz a reklámmentességen kívül, ha kezd egy kis pénz bejonni majd, akkor én nagyon ajánlom a prémium csomagot.


Enjin + DonationCraft: Ezeket azért írom együtt, mert az Enjin egy weboldal készítő Minecraft szerverek számára. A DonationCraft egy beépíthető modul, amit Enjin weblapokra terveztek, de egyébként ugyan azt csinálja mint pl a BuyCraft, a hátránya ezzel szemben, hogy nem annyira sokoldalú, mint a BuyCraft és csak Enjin weboldalakra lehet beépíteni, viszont teljesen testreszabható a felülete.


UI: NE adj el rangokat, mert ezt tiltja a Minecraft szabályzata.

Infók: [link]

2015. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! De amúgy nekem saját weboldal kellene... mivel ezekkel nem lehet magyar sms rendszerrel meg csinálni. Meg nem 1 szerverhez kell és elég drágák így a szerverek + nem bízok külföldi hostokba.
2015. febr. 6. 20:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert saját domain stb van...
2015. febr. 6. 20:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden féleképpen nekem saját kellene. Akár a rendszert viszonylag jó áron meg is venném.
2015. febr. 6. 20:44
 5/5 A kérdező kommentje:
hahó?:/
2015. febr. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!