Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stattrak-os fegyvert bármely...

Stattrak-os fegyvert bármely ládából lehet nyitni?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem a játékot, ma kaptam egy színözön ládát ami alatt fel van sorolva,mely skineket dobhatja. Ezek a skinek csak simán jöhetnek belőle vagy stattrak formában is?
2015. febr. 6. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Akármelyik ládából jöhet akármelyik skin StatTrakban.
2015. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, esetleg találni valahol megközelítő százalékokat arról, hogy "x" ládából "y" skin milyen gyakran jön. Mert nyilván nem ugyan olyan értékesek az alap skinnek sem, de számok nélkül elég nehéz megtudni, hogy érdemes-e kulcsra költeni.
2015. febr. 6. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes kulcsra költeni. Ahhoz, hogy pl. Kést vagy értékesebb skint nyiss kb. 1:100 az esélye.
2015. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mégis sokan nyitogatnak, hisz máshonnan nem lenne annyi skin a játékban. Amúgy nekem egy hivatalos vagy csak biztos forrásból származó adat/táblázat kéne, mert ez így csak egy hasra ütött szám. Amúgy ahogy láttam van olyan skin ami, ha 100-ból 1x jön akkor már megérte és a többi 99 az már szín tiszta haszon.

A késről is azt hallorram,hogy 200-at ér, 100 kult az 220 környékén van asszem, tehát ha a maradék 99-ből 20+ összejön akkor az megint csak haszon.

2015. febr. 6. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Van 400-at érő kés is.
2015. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!