Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Meglehet oldani...

Minecraft Meglehet oldani minecraft 1.7.2 szerveren hogy pl a defaultnak más skine legyen? (minden játékosra vontakozik) És mondjuk a V. I. P Rangnak is más skine legyen? Nem az enyém a szerver és nem is én configolom csak a tulajnak akarok segíteni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
skin kinézet (alap) resource packtól függ, szóval max akkor tudja megoldani, ha csinál saját launchert, ahova berakja ezeket megfelelő scripteléssel, ekkor viszont az eredetisek pl nem fognak tudni felmenni (vagy bárki más, aki nem az ő launcher-ét használja), csak az ő modolt launcherével, aminek meg semmi értelme nincs, nagyon leveri a népszerűséget.
2015. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia én nem vagyok olyan pró configos e valmi pluginal nem lehet pl iskin csak azt nem tom kezelni tudszbenne segíteni?(Kérlek)
2015. febr. 7. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!