Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Búúú boci tarka. se füle se...

Búúú boci tarka. se füle se farka?

Figyelt kérdés
A Harry Potter és a Tűz Serlege ps2 játékban ott tartok hogy a seprűvel kell repülni egy sárkánnyal a seggembe. Itt mindig bronz-ot kapok hiába megvan 2:10 alatt az egész pálya. Na mind1 de nem enged tovább. mit csiáljak? Végigjátszásban nem találtam semmit.
2010. febr. 10. 19:13
 1/8 anonim válasza:
46%

töröld le a játékod aztán játszál lent a játszótéren..


Pofozgasd a kutyaszart vagy mittomén...

2010. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is tegyél fel normális kérdést, ahhoz írj normális leírást. Akkor talán válaszolni fog valaki. Attól hogy 12 éves vagy, még nem kell ilyen értelmetlenségeket írni..

Igaza van az előttem szólónak. Menj a játszótérre..

2010. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz szépen...ki mondta hogy 12 éves vagyok ? mit nem lehet ezen a kérdésen érteni? azért ezt a bocisat írtam mert nem engdete hogy mindet oda írjam...menjetek ti kutyaszart ütögetni...ó
2010. febr. 11. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem kell parasztkodni! Különben is, mindenki felfigyel erre a hülye kérdésre, úgyhogy kuss! Nagyon is jól tetted, hogy ezt írtad be kérdésnek.
2010. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy a kérdéssel van bajom, hülyegyerekek. Az a bajom, hogy a leírást nem tudta ez a buta leírni. Mi az hogy, "Sárkánnyal a seggemben", annyira gyerekes vagy ember.. 12-nél tényleg nem lehetsz több. De az sem aki védi. Mert írhattál volna olyat is, hogy Harry Potter és a Tűz Serlege PS2. Hidd el, több választ is kapnál. De majd meg érted, ha felnősz..
2010. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mi vagy te pap? húzzál már innen te kukac
2010. febr. 26. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarul beszélj már, nem birom a cigányokat.
2010. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rasszista majom :@ nem vagyok cigány
2010. márc. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!