Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miscreated, DayZ vagy Rust?...

Miscreated, DayZ vagy Rust? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
A Beasts of Prey nevű ugyancsak multipalyer túlélő játék megvan, nagyon tetszik, de ebben még tényleg nagyon sok buggal találkoztam, viszont még így is élvezetes, de szeretnék még egy ilyen túlélő játékot venni, ti melyiket ajánljátok, melyik tetszik jobban nektek?

#DayZ #H1Z1 #Miscreated #Beasts of Prey
2015. febr. 10. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Dying Light
2015. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miscreated nekem nagyon nem jön be, kifejezetten DayZ klónnak tűnik, legfeljebb kicsit jobban néz ki. Nem ér annyit, amennyiért kapni lehet. Bár annak idején a DayZ sem volt sokkal több, amikor megvettem, de az azóta sokat fejlődött (többé-kevésbé jó irányba), több benne a tennivaló.


Én a DayZ-t szeretem, így kissé talán elfogult is vagyok irányába. A Rust annyira nem a stílusom, de közvélemény szerint az sem rossz, sőt. Emellett tény, hogy feleannyiba kerül.


Szubjektív meglátásom alapján DayZ. Ha a Rust tetszetősebb, akkor vedd azt. Nézz meg róluk gameplayeket, kritikákat esetleg.

2015. febr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
h1z1, nekem nagyon tetszik.
2015. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 timon78 válasza:
H1Z1,Rust,Dayz Ezek elég jók :D
2015. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem H1Z1.
2015. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!