Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom kalibrálni a Thunder...

Jaciger kérdése:

Nem tudom kalibrálni a Thunder wheel kék kormányomat . Segíteni valaki?

Figyelt kérdés
régebbről maradtmár meg nekünk aztán elő szedtem .Euro truck Simulatorrozok és szeretném vdele használni...az a baja hogy alapból balra húz mikor a holttengelyt beállítom akkor nem húzz de akkor meg nem tudok jobbra kanyarodni mert valamiért nem kanyrodik... ha valaki tudna segíteni annak örülnék mert nagyon szeretek kormánnyal játszani.Nincs pénzem újat venni mert azok drágák...Segítségedet előre is köszi

2015. febr. 10. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:
A gépen való kalibráléáskor működik...-.-
2015. febr. 10. 22:23
 2/3 mrtechnikus válasza:
Nekem is ez volt a probléma ráadásul egyik napról a másikra kezdte ezt játszani. Mivel a kormány ELENGEDHETETLEN ehhez a játékhoz én vettem egy ujjat. Merre laksz mert az alleeban a bestbyte van 9900 ft jó kormány én azt vettem.
2015. febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem pesten hanem vidéken,Szerencsen
2015. jún. 22. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!