Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fűrész játékban segítene valaki?

Fűrész játékban segítene valaki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Tegnap a diszokat dobáltam, majd bedarálta egy szerkezet, a kulcs megvolt, majd a fagyban a disznó állványokat arrébb toltam, bejutottam az ajtón, kontrollpunkt.

Erre ma visszadob a régi helyre és egyszerűen nem hagy tovább engedni, nem értem mit nem csinálok jól.

Le fordítottam mit akar tőlem a játék, de hiába megyek a disznókhoz, nem történik semmi.

És ilyen már máskor is előfordult, hogy nem az aktuális kontrollpunktra tesz vissza. Körözgetek itt, már nem tom mióta, nem tom most mi tévő legyek.


2015. febr. 11. 11:39
 1/2 kitti.a válasza:
Magyarosítást nemtelepítettél? Én úgy játszom és minden megy, Szerintem ha feltelepíted könnyebb lesz. Én is úgy játszom.
2015. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Végül befejeztem, nagyon tetszett a játék, imádom.

Xbox.

2015. márc. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!