Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Probléma a Steam megerősítő...

Probléma a Steam megerősítő email-jeinek kiküldésével. (nem citromail-es címre)? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kedves olvasók, az utóbbi 2 napban a Steam-ről nem kapok megerősítő e-maileket, amikre szükségem lenne a profilom módosításánál, illetve a csereajánlatok elfogadásánál. már rég használom ezt a funkciót, (amióta bevezették) de eddig semmi probléma nem volt vele, azonnal érkeztek a levelek, és fogadhattam el őket sorban. A cím amire a leveleket várom egy "windowslive"-os fiók, ami ezidáig tökéletesen funkcionált. Esetleg valakinek valami ötlet mi lehet a gond? Vagy csupán fennakadás lehet és nem én vagyok az egyetlen aki ezzel küszködik?

2015. febr. 11. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha C meghajtón van a Steam, az lehet probléma. Töröld le, rakd fel másikra, és próbálkozz így!
2015. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
D meghajtón van telepítve.
2015. febr. 11. 17:37
 3/4 CptTomato ***** válasza:

Nem tudom milyen megerősítő mail-eket vársz nekem csak akkor küld ha újra telepítem a gépem/másik gépen jelentkezem be.


Akkro küld egy 4.jegyű kódot.

Ezen túl küld vásárlások után emailt de csak annak részleteivel annak semmi köze a steamem használhatóságához.

Nekem is vindózlájvos a fiókom... pontosabban hotmail/outlook akárminek is hívják most.


Ha a megerősítő kódot nem kapod meg írj a steam supportnak a többi levéllel pedig nem kell foglalkozni különösebben.


Jah és... az hogy hová van telepítve az édes mind egy ...a steam szerverei küldözgetnek email-eket nem a te géped a steamen keresztül.

2015. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problémát, email cimet váltottam, ez a "windowslive, outlook, htmail" rendszer nem fogadta az email-eket valamiért, és neke mcseréknél megerősítő email-eket küld, az be van kapcsolva, de egy email cim váltással megoldódott, kérdés hogy meddig :D azért köszönö ma válaszokat.
2015. febr. 13. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!