Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Team Fortress 2-ben nem...

A Team Fortress 2-ben nem tudok cserélni pedig kellene hogy tudjak! Miért van ez?

Figyelt kérdés

A team fortress 2 ben a haverom adott pár itemet köztük adott egy refet és két recet.Na aznap még fel is mentem a scrap.tf re venni néhány fegyvert.Vettem is egy kettőt

de másnak már nem tudtam pedig még megvannak a fémek amiket adott és cserélhetőek is. f2p vagyok,és amikor cserélni akarok nem látom a fémeket csak a fegyvereket amit ő adott.

(a fémeket is ő adta ezért nem értem hogy miért nem tudom cserélni őket!)Pedig még aznap tudtam vele cserélni de másnap már nem.Nem tudom mi lehet a baja.Kérlek titeket,hogy segítsetek!

A válaszokat előre is köszönöm!

(bocsi a kisregényért)



2015. febr. 11. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaja velem is ez volt. :/ nekem azt mondták hogy prémiumosnak kell lenni ahoz hogy tudjak cserélni, és azt úgylehet hogy veszel valamit a tf2-n vagy steamon megveszed az orange box-ot és így örökre prémiumos leszel
2015. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én megvettem az orange boxot, és azóta az összes tárgyamat tudom bárkivel cserélni! A hugomnak viszont nincs meg ezért ő nem tud cserélni! A bátyámnak megvan ezért tudok vele cserélni! Tehát ebből le kell vonni a következtetést ~ Kell az Orange box!
2015. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!