Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil 4 miért nem indul?

Edócsa kérdése:

Resident Evil 4 miért nem indul?

Figyelt kérdés
Megvan nekem lemezen a Resident Evil 4 (régi, 2006-os verzió). Tökéletesen futott a régi számítógépemen. Most van egy másik, 32bites Win7 Ultimate rendszerrel, feltelepül arra is, de amikor el akarom indítani, és kiadja az első ablakot (ahol ki kell választani a nyelvet), rákattintok az angolra, elfeketül a kép, aztán az Ubisoft logó helyett egyszerűen kilép és kiírja, hogy az exe fájl leállt. Mindent felraktam hozzá, a lemezről a saját DirectX verzióját is, ez sem segített. Próbáltam már XP-s kompatibilitási módban elindítani, azzal is színugyanezt csinálta. Most mégis mi az ördögöt műveljek vele?

2015. febr. 12. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
"Megvan lemezen"- az eredeti verzió?
2015. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.1-es patchet megpróbáltad rárakni? Nekem még ment win7-en ha jól emlékszem. Esetleg ha minden kötél szakad szerezd be ezt a HD-s "új" verziót.
2015. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, meg van véve. Szóval ha végleg nem megy, nem tudom, vissza lehet-e vinni boltba, főleg úgy, hogy régen működött kifogástalanul...

Az a verzió van felrakva, az 1.10-ás... :S A HD már próbáltam, de az borzasztóan akadozik, lassú, mint a csiga. :S

2015. febr. 12. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is akadozott a HD, de ha vissza vettem a beállításoknál 30 fps-re akkor már nem volt semmi gond. (pedig bőven megvan hozzá a gép, érdekes :D)
2015. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!