Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Számítógép függő vagyok és...

Számítógép függő vagyok és nem tudom mit tegyek, kaptam 15 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Abból a pénzből eredetileg egy új processzort akartam volna venni 35 ezerért (úgy hogy a mostanit eladtam volna 20 ezerért). Viszont zavar, hogy alig megyek emberek közé, mert lusta vagyok és inkább a League of Legend, TERA, Battlefield 3-at választom.


Szóval inkább vennék egy új vízipipát abból a pénzből, amit tudnák hordozgatni hétvégén bulikba (mert tudnák menni, csak mint mondtam lusta vagyok és inkább a gép).


Szerintem ez jó lenne így az első lépésnek, aztán egyre kevesebbet ülni a gép előtt a jövőben.


A kérdés, hogy helyesen döntöttem-e így? Tudom, hogy igen, csak kell más ember megerősítése is... Aki volt nagy kocka az megérti.



2015. febr. 13. 15:09
 1/4 Beenyy123 válasza:
35%
Volt már barátom és sikerült neki valami ilyesmi módszerrel !
2015. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, nekem is menni fog remélem. Sajnos 3 éves korom óta gép előtt ülök. Persze ettől függetlenül nagyjából elégedett vagyok az eddigi életemmel, mert jártam sokat el hétvégenként, de például tavaly nyáron kb 5x mozdultam ki otthonról. Na ez most nem lesz. Többet nem költök a gépemre, mert hülyeség.
2015. febr. 13. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem döntöttél helyesen. Egy káros szokás helyett választottál egy másikat.


Szerintem ez nevetséges. Nem attól lesz valaki megbecsült az emberek körében, ha dohányzik.

2015. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben valami értelmes hobbi után néznék. (előző voltam)
2015. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!