Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen mesterség és rúna...

Milyen mesterség és rúna oldal való Yasuo és Rex sai hez?

Figyelt kérdés
Tudnátok küldeni oldal vagy videó linket ahol ezek levannak írva?

#League of Legends #rex sai #junglemharcos
2015. febr. 14. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
mobafire.com
2015. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tudomkivagy válasza:

A kettőhöz egy rúnaoldal érdekesen nézne ki,plat 2es létemre én leírom neked az én rúnaoldalamat:

9 Piros Crit 0.93%

4 Sárga Crit 0.42%

5 Sárga armor ami van hogy flat vagy scaling,attól függ milyen kell

3 Hp steal barna


Nos van nagyon sok ostoba build,de ha ezt kihasználod ennek a rúnaoldalnak az előnyeit már egy-két lépéssel előrébb vagy a többieknél,miért?

Rúnákból 10% Crit + IE 20% crit + Statik szintén 20% , ez mind passzív szorzóval 100% ,ráadásul lanen már 20% crittel indulsz ami azért nagy löket,hp steal a szélcsávónak elég mainstream,de hasznos, mert elég gyengus az elején ha nem vigyázol és ez kisegít,persze ha kihasználod.

Az imént említett crites dologban az a jó,hogy nem kell 3 item a 100% crit eléréséhez,szóval ki tudsz használni még egy slotot ha eddig úgy csináltad.


A buildem még leírom ide,hátha segít.


Kezd egy dorannal,egy poti és trinket.

1. Recallnál Egy Avarice blade,egy pink,egy 325ös cipő és egy pink ha kitelik.

2. Recallnál ha összehoztál egy killt király vagy mert ha jól farmoltál + Avarice blade akkor kell legyen egy pár pengőd.Vegyél statikot,ha telik cipőre és vegyél wardot, VEGYÉL WARDOT MERT NÉHA MÁR A FLASH SEM SEGÍT HA GANKELNEK! EZT JEGYEZD MEG!

Ezután én kiszoktam építeni az IE-t ,utána helyzethez alkalmazkodva folytatom a vásárlást,néha egy BT-t veszek,van hogy Last Whispert hogyha az enemy fél tőled és veszik az armort ezerrel,valamiért egyszerűen én nem szeretem a Botrk-t,a statikból és AS Cipőből elég attack speeded van,ami elég CDR a Q-dnak.

Inkább veszek helyette egy Mercurialt vagy egy Guardian angelt.


Szóval összesítve ittvan néhány tuti build amivel platban napi szinten aprítok.

Statik,IE,LW,BT,AS Cipő,Mercurial S./GA (dönts,cc-s az enemy vagy mindig megdöglesz)

Amikor Hard AD ellen vagy akkor a Last Whispert és az utolsó itemet mondjuk lecserélheted egy Randuinra és egy Thornmailra.


Ha Nukeos AP van náluk akkor ajánlom a cipőt lecserélni MR cipőre,Last whisper helyett meg esetleg egy Bansheet vagy egy Spirit Visaget,esetleg egy botrk becsusszanhat hogyha sokszor elkapod és sírsz hogy nem tudod elég gyorsan kiütni de ez ritkán megoldás.


Amúgy én valamiért nem Jaszuó-nak ejtem hanem Jásuó,akármilyen érdekesen hangzik


Emberfej

hihihihi

hihi

ez csak nekem vicces.


Na sok sikert,szevasz.

2015. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!