Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand Theft Auto (GTA) vagy...

Grand Theft Auto (GTA) vagy Call of Duty vagy Need for Speed a híresebb játék sorozat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül a Call Of Duty sorozat a leghíresebb, mert annak komoly multis közössége is van. Az NFS már korántsem egyeduralkodó a műfajában, komoly multis közössége sincs, a GTA sorozat legtöbb tagja pedig csak egyjátékos, a GTA 4 ÉS 5-ről nem tudok nyilatkozni, azokkal nem játszottam, de lehet azokon sem lehet multizni. Nézd meg pl a World Of Tanksot. Egy multis játék és már többen ismerik mint az NFS-t :)
2015. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne multizni a GTA IV-be és V-be? Mindegyikbe lehet. Amúgy meg a GTA a híresebb, és ebből adtak el a legtöbbet.
2015. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Én ugyan egyetlen CoD játékkal sem játszottam soha életemben, azt hiszem, ez a franchise a leghíresebb. Szorosan mögötte a GTA és végül - bár szintén széles körben ismert név - az NFS.

Bár szerintem pontos statisztikák nincsenek...

2015. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 David1514 válasza:
Én régen mindet imádtam de a Cod-ot nem ajánlanám multiplayer-en mert rengetegen csalnak(aim), de mára már nem igazán játszom egyikkel sem, esetleg te is próbálj ki valami újat.(pl.:darkorbit) :)
2015. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gta jó

Cod jó,de rövid

Nfs,amennyire jobb lett,annyira rosszabb is

Ez a neki mész valaminek,felburulszmvagy lezuhansz kiesel a pályárol azt megáll az ész

Bejátszás stb

Meg pl rivals már nem is a versenyzésről szól

De a régiek carbon,mostwanted (2004-2005),underground 1-2 undercover....nagyon jók

2015. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Én értem hogy mik a jók, de ez korántsem függ össze azzal hogy melyik a híresebb.

Pl ha csinálnának egy játékot ami a világ leggagyibb játéka lenne, de egész nap nyomnák a tvbe a reklámját, meg ki lenne plakátolva mindenhová, akkor az attól híressé válna akármennyire is szar.

2015. márc. 4. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem talán a gta a leghíresebb,de szerintem az 5 miatt

Viszont nem olyan hű de nagyon híresebb

Nfs vagy cod egy szinten vannak

2015. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindhárom egyformán híres játéksorozat.


GTA a kedvenc játék-franchise-om,

COD-dal nem játszottam,

NFS-sel régen játszottam, akkor tetszett, most már szerintem unalmas-

2018. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kötőjel helyén pont lett volna.
2018. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!