Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spore - Milyen kiegészítők...

Spore - Milyen kiegészítők vannak hozzá?

Figyelt kérdés

A Spore nevű játékban eljutottam a galaxis középpontjába, meg minden, és kezdem megunni. Most le akarom tölteni az összes kiegészítőt hozzá. Csak az a baj, hogy nem tudom hány kiegészítő van, mik a nevük, és honnan lehet letölteni. Azt tudom, hogy van 2 kiegészítő hozzá, az Édes & Rémes, meg a Galaktikus kalandok. Ezt a kettőt el is kezdtem letölteni, de olvastam róla, hogy van 2 másik kisebb kiegészítő. Valamilyen, a Spore harmadik patchével érkező kitines testrészek, és, a s Spore hatodik patchével érkező robotos cuccok. Szóval a kérdésem/kérésem:


Kérlek leírnátok a Spore kiegészítőit, és (ha lehet) letöltőlinket hozzájuk? A válasz(oka)t előre is köszi! :)



2015. febr. 15. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Két hivatalos kiegészítő van a játékhoz, amiket fent is említettél. Ezen kívül van egy csomó "mod" hozzá. Ezek közül a legnépszerűbb a "Dark Injection", ami belerakja a Darkspore-os részeket a játékba. De van még egy rakás, pl.: "Bot Part" (robot alkatrészek), "Aquatic" (víz-alatti világot csinál), "BetterSpore" (feljavít néhány elemet), stb.
2015. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

DarkInjections (+600 testrész)

BotParts (Robot cuccok)

A BetterSpore-t nem ajánlom, mert nehezebb lesz a játék (3 lény helyett 7-et kell lenyűgözni, meg ilyenek...)

2017. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!