Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezzel a hibával mi lehet kezdeni?

Gauldoth kérdése:

Ezzel a hibával mi lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

"A C:/Windows/system32/MSVCP100.dll nem Windows rendszerhez lett tervezve, vagy hibás. Próbálja meg......"


Már nagyon sok dolgot próbáltam tenni, semmi sem segítsetek! Légyszives segítsetek, mert már agyvérzést kapok. Ajándékba kaptam a játékot, (FIFA15) de nem tudom futtatni sehogy sem. (Már utálom az EA-t. Minden más gyártó játékat egyszerűen telepítem és megy, nekik meg a 13-al és a 14-el is hónapokig szívóztam, és most ez végképp nem megy sehogy sem. Mikor elindult egy másik gépen lefagyott, de a telepítés is napokba tellett, mire sikerült. Itt meg ez a hiba. Az utolsó alkalom volt, hogy velük foglalkozo)


Mellesleg valaki pls írja meg, hol lehet őket elérni, mert szeretném nekik elmondani a nyűgömet!


Segítsetek, mert elpatkolok agyvérzésben! Légyszi!!!!



2015. febr. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Operációs rendszered és DirectX-ed?
2015. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1:

Telepítsd az összes Microsoft Visual C++ Redistribute-ot (de a 2010-est főként, ha fent van, töröld le és rakd újra).


2:

Géped elég erős hozzá? minimum 4 magos processzor kell neki, hogy egyáltalán elinduljon (i5 vagy jobb amd)


3:

[link]

Ott olvashatsz utána a gondoknak, illetve ott írhatsz nekik.

2015. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gépigény megvan.


Visual red... próbálkoztam azokkal.


Directx11

2015. febr. 15. 19:28
 4/6 A kérdező kommentje:

Oprendser: Win7 64bit


Köszi a válaszokat, de ezeken túl vagyok.

2015. febr. 15. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:

A hivatalos microsoft weblap szerint ez a hibaüzenet pedig c++ redistribute probléma. lehet a gép rosszat szedett le (x86, 32 bitest) és azért rosszalkodik, egy újratelepítést megér szerintem

[link]


[link]

Ezzel pedig megnézheted a sérült rendszerfájlokat.

2015. febr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem segített.
2015. febr. 16. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!