Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1 feljegyzett vac kitiltás?

HaloTrial kérdése:

1 feljegyzett vac kitiltás?

Figyelt kérdés

CS:GO-ban éppen haverokkal játszottunk. Láttam egy CT-t akire elkezdtem rush-olni és valaki flash-t dobott. A gyereket elkezdtem lőni flash-elve. A gyerek engem ellőt. Majd BANNED BY VAC

Közben nem is hackeltem...

Először azt írta hogy 30percig banolva vagyok. Majd most nem ír időt. Egy haverom azt mondta hogy 1 vac ban figyelmeztetés lejár valamikor. És másodszorra véglegesen banolnak. Ez igaz? Vagy hogy van ez? Segítsetek légyszíves!



2015. febr. 15. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Haveromat is nemrég véglegesen bannolták (HANS) nála se írt ki időt, szintén egy vac bann, pedig nem is heckelt... Ez a rendszer egy nagy kalap sz@r.. Az egyetlen dolog amit csinálhatsz az az, hogy próbálsz valamit írni a szeam supportnak és várod a csodát vagy akár minden cuccodat nekem adhatod. :)
2015. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem először 30percet írt majd az letelt és nem írt ki időt. Csak hogy VAC-os szerverekről bannolva lettem...
2015. febr. 15. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ban hanem eltiltás mert csapattársat sebeztél. Csak fél óra. A következő már 2 óra lesz.
2015. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Örökre kaptam bant... Mondtam hogy ezt írta: Ki lettél tiltva a VAC-os szerverekről!

Az nem eltiltás! Hanem VAC BAN

De még mindig valami help.

2015. febr. 16. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Írj a Steam supportnek
2015. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Depeche/hun/ válasza:
ez a dolog engem is érdekelne hogy van e megoldás vac eltíltást kaptam cod mw3-ban
2016. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi hogy későn írok, de hogyha szemétkettél akkor 6 heteset kaptál.
2019. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!