Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki jatszik metin2 vel?

Valaki jatszik metin2 vel?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem adom le a színvonalat. :D
2015. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl rövid ahhoz az élet, hogy Metin2-vel pocsékoljam.
2015. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van jó pár metin2 szerver, így igen, játszanak még vele.
2015. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne játsz olyan fossal.
2015. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem.Minden metin2-ös kérdésben szinte csak az van h ne játsz azzal a fossal stb... Ha nem tetszik a játék nem kell pofázni itt hanem valami mást játszani vagy vlm de mi élvezet van egy játék fikázásában?Csináljatok ti egy ilyen játékot -.-
2015. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a játékosokat fikázzák, hanem a játékot. Ami sz**, az sz**. A Metin már 8 éve is nagyon gyenge MMORPG volt, azóta pedig ezernyi jobb vetélytársa akadt. Általában azok játszanak vele, akik csak magyarul tudnak, és a gépük nem képes komolyabb játékokat futtatni. Nem hiszem el, hogy valaki kipróbálta pl. a Guild Wars 2-t vagy a TERA-t, és mégis a Metin 2-vel akar játszani.
2015. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csupán információként:

Én a mai napig hébe-hóba Metin2-zök, holott 7 évig WoWoztam, 2 évig Guild Wars 2-ztem, van bő 1 évem TERA-ban (a régiben, mikor 60 volt a max szint meg nightforge szettek), játszottam Perfect world-del, Neverwinter-rel, Either Saga Odyssey-jel, Archlord 1-2-vel, meg egy rakat kisebb nem annyira ismert MMORPG-vel.


Lehet fikázni a metin2-t, igen, régi (2005-ös). Azonban ne verjétek a melleteket, hogy az újabb mmorpg-k így meg úgy, mert azok még sehol nem voltak. Sok későbbi mmorpg és egyéb játék merített a metin2-ből, vagy akár a wowból fejlesztés, programozás terén (diablo 2-3 táskák, páncélzat mutatása karakternél, stb).


Egyfajta kikapcsolódásra tökéletes, amikor semmi dolgod nincsen, csak úgy csinálnál valamit, hogy teljen az idő. Én is ilyenkor szoktam felmenni nyakon vágni pár szörnyet. Nyugtató és elmegy vele az idő, heti 1 alkalommal teljesen jó.


Az már megint más kérdés, hogy sok fiatal csak azért játszik ezzel mert magyar, és semmi nyelvtudása nincs. Ilyen téren azért szomorú a dolog, hiszen komolyabb mmorpg-khez egyrészt kell egy komoly(abb) gép (lásd TERA, full grafikával ment a játék, de instáknál folyton úgy laggoltam, hogy 0-ára le kellett húzni a grafikát), másfelől nyelvtudás. Az angol egy világnyelv jelenleg, rengetegen beszélik. Ha egy játék angolul készül el, akkor értelem szerűen a maximum játékos létszám nem korlátozódik le 10-12 millióra, hanem akár 2-3 milliárd is lehet. Ez hatalmas bevételi különbség, ha több a pénz, több időt tudnak beleölni, többet foglalkoznak vele, több ember dolgozik rajta, ezáltal kidolgozottabbak a ruhák, karakterek, helyszínek, stb. Mindennek megvan a maga oka.


Nem mondom (főleg itt 2015-ben), hogy eget rengető játék, de el lehet lenni vele. Ha valaki nem tud angolul és azért metin2-zik, az meg ne parázzon, nyugodtan próbáljon ki angol nyelvű mmorpg-t is, én pl zéró nyelvtudással kezdtem a wow megjelenésekor wowozni és mégis fel tudtam fogni, hogy most ezt vagy azt kell nyakon verni.

2015. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha valakinek sz.ar egy játék akkor ne fikázza játszon mással.Mellesleg ha fikázod a sz.art akkor mégjobban eszedbe fog jutni az h jajjjjj az a ocsmány grafika stb... És undorotsz tőle ahelyett h valami mást játszanál most elkezdhetném fikázin a wowot terát stb...Ami nekem nem tetszenek.Épp ezért játszok olyannal amit szeretek ahelyett h azt fikázzam amit nem szeretek :P METIN2 4EVER legalább is a Nextworld2!
2015. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!