Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdvözletem! A mai nap folyamán...

Dav1iD kérdése:

Üdvözletem! A mai nap folyamán megvettem a CS:GO-t és mikor töltöm lefelé és ezt az üzenetet kapom: Hiba történt a (z) Counter Strike: Global Offensive frissítése közben (lemezírási hiba). Erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Van elég helyed?
2015. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze +70gb
2015. febr. 17. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Vírusírtód nem tiltja le?
2015. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

lemezírási hiba:

-Töredezett a lemez, mint a franc

-Írásvédett mappába akarod letölteni és/vagy telepíteni

-Szektorhibás a merevlemezed -> mély formatálás, amit csak úgy érhetsz el, ha újra telepíted az op rendszert, meg mindent, ami a gépeden van.

-vírus vagy egyéb rosszindulatú program


Első körben szépen bemész az intézőbe, jobb klikkelsz a meghajtóra amire telepítenél (pl C:) Tulajdonságok - Eszközök (felül) - Töredezettségmentesítés...


Ha nem jó, megnézed a célmappákat, ugyan úgy jobb klikk tulajdonságok, ott alul látod, hogy írásvédett, mellette egy négyzet rublika. Ha kék ponttal van jelölve (ki van jelölve, írásvédett a mappa) keress másik helyet, ahova telepíted, vagy oldd fel az írásvédettséget.


Ha még mindig nem jó, szedjél le egy normálisabb vírusírtót, mint AVG vagy avast és azzal csinálj teljes körű rendszerellenőrzést. Ha nem talált semmit, rakd fel a CCleaner nevű programot és azzal töröld le a töredezett, ott maradt felesleges információ foszlányokat.


Ha ezek után se jó, akkor marad a teljes rendszer újratelepítés mélyformatálással.

2015. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ninassy válasza:
12:51 NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM! én már egy Jó ideje szenvedek ugyanezzel a problémával, de miattad toltam egy tör. mentesítést, és bevált!
2018. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!