Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a magyar gamerközö...

Szerintetek a magyar gamerközösségnek hány százaléka székely?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 19:53
 1/9 Michael122 válasza:
0%
Hát szerintem kevés.Hány székely faluban van valakinek számítógépje?Még talán TV-ük sincs.Szerintem vagy 1%.
2015. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Van azért gépük, ne aggódj... Székelyföld amúgy sem csak falvakból áll, vannak nagyobb városaink mint például Székelyudvarhely 34 ezer lakossal vagy Csíkszereda 42 ezerrel, ott csak kerül 1-2 számítógép nem? Még egy dolog, nagyon sok székely és székely leszármazott él az Anyaországban is, több tízezren, (többek közt én is) akik közül csak akad egy két kocka gamer (én is napi 1-2 órát CS GO-zom) :D
2015. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Én is Székely vagyok.Az hogy székely nem egyenlő falusi :)) Valamint,a technika fejlettsége miatt,nem igaz,hogy a falusiaknak nincs számítógépük de más olyan személyeket is ismerek,akiknek alap az okostelefon illetve tablet.

A magyar gamerközösség nagyrésze természetesen magyar(föleg hogy rengeteg székely valja magát magyarnak)igy szerintem is max.10% :))

2015. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

miki, szerencsed hogy a hulyeseg nem faj...

tobbnyire a 30 eves korosztalyig mindenkinel van gep + net meg falun is, de nem ritka hogy az idosebbek is gepeznek

es rengetegen jatszanak valami online jatekkal, ha teruletileg nezzuk hogy szekely akkor van biztos 20% vagy tobb.

2015. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kapásbol ismerek 3 embert akine htc m8 a van vagy samsung galaxy s mittudom hányasa FALUBAN is ugyhogy a teknika nincs lemaradva

méghogy 1 2 gép van....1 2 ház van ahol nincs gép az már más ki játszik s ki nem

2015. febr. 20. 16:24
 6/9 anonim válasza:
100%

Michael122, ha szemedben elmaradottak is... ki kell ábrándítsalak. NE az mszmp-től, se nem a degenerált koalíciótól informálód. (Mit is tudhat egy tetves kommunista?)

Székelyföldön majdnem minden háztartásban van számítógép, legalább 70-80%-ra le van fedve. Képzeld még internet is van, sőt egyes helyeken még gyorsabb, mint Magyarországon...


Folytassam?

2015. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Marosvásárhely falu?Vagy Sepsiszentgyörgy, Csíkszereda, Udvarhely?
2015. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valamikor mindegyik falú volt :)))
2015. márc. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-osnak akkor miért innen viszitek a pénzünket, román?!
2018. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!