Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolt szeretnék venni,...

Konzolt szeretnék venni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat spóroltam, és hamarosan szeretnek venni egy konzolt. Nekem az XBox One tetszik, de szeretnék vàlaszt kapni pàr kérdésre:

- Tényleg kell hozzà folyamatos internet kapcsolat?

- Még mindig ellemel mûködik a kontroler?

- Tényleg gyengébb mint a PS4, de akkor arra miért 1-et erre pedig miért két év garanciàt ad a gyàrtó?



2015. febr. 21. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nem kell a folyamatos internet kapcsolat, de pl. egy új játék elindítása gyakran patcheléssel jár.

2. Még mindig. Hála istennek. Ha lemerül, kiveszem a töltőből a másik elemet, bepattintom, és mehet tovább. A PS4-nél meg dughatom rá a kábelt, amíg fel nem töltődik a wireless kontrollerem.

3. A gyengeségből nem sokat veszek észre. Egymás mellett van a PS4 és az Xone, meg a két TV, de nekem nem tűnik fel a kisebb felbontás meg a gyengébb textúrák. Szerintem mindkét gép jól összerakott, megbízható konstrukció.

2015. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!