Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csináljak olyan várost,...

Hogyan csináljak olyan várost, ami nem megy csődbe? (SimCity5)

Figyelt kérdés
Ez már a 3. városom,amit csődbe vittem.Amikor elkezdem,mindig meghosszabbítom az autópályát,csinálok mellékutakat,négyzetrácsos alapban,a pálya elején.Erre mindig elmegy kb.20.000-30.000 pénz.Az autópálya mellé teszek boltos zónákat, mellé pedig lakózónákat,a pálya szélére meg munkahely-gyár zónákat,ide még szoktam tenni vízpumpálót és szélerőműveket.Itt még elmegy az utakra egy kis pénz,és konkrétan nem marad semmim.9%-os adónál itt szokott jönni 1000 pénz/óra.Ilyenkor felemelem az adókat 20%-ra,ilyenkor jön vagy 7000/óra,ilyenkor szoktam venni olaj égetőt,és szén égetőt.Visszateszem az adót 9%-ra,de most már csak 400/óra van.Persze ezután meg nyivákolnak,hogy szennyvíz kiöntő cső kell nekik,meg orvosi rendelő,meg szemétégető,de ezekre nincs pénz,mert amire ez meglenne,kimúlna az egész falu.Amikor meg úgy érzem hogy minden rendben van,megnézem a boldogság-térképet,elszórva van 1-2 zöld,de a többi mind narancssárga és piros.Egyszer eljutottam odáig,hogy már iskola is volt,de utána meg rendőrséget és tűzoltóállomást is akartak,a házak is égtek,pénz meg nem volt.(Videókban láttam,hogy ők 9 féle adót tudnak állítani,de én csak 1-et)Ha meg megemelve tartom az adókat,el akarnak költözni,és a boldogságuk is romlik.Mik az alapvető tudnivalók?Hogyan csináljak olyan várost ami nem megy csődbe?Miből szerezhetek pénzt a lakosok megadóztatásán kívül?(Nem vagyok jártas az ilyenféle játékokban,de nagyon tetszenek.)

2015. febr. 22. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szegényeknek az adót be állíthatod 12% közepeseknek 11% gazdagoknak 10%


túúl gyorsan szórod a pénzt le teszed a fő utat és pár földutat is, utána pár zónát és megvárod míg a pénzed nem lesz minimum +600-800/órás :) de Originen a nevem 501_DPSZ keress fel ott:) és ott többet is leírok ha kell:9 sőt ha együtt játszunk, be is segítenék neked pénzileg meg minden félében:D

2015. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm a választ,de még csak tört verzióm van,meg akartam nézni,hogy milyen.De lehet hogy megveszem,majd akkor írok :D

Bár tegnap már csináltam egy egészen jó várost,már elkezdtek fejlődni a házak,boltok gyárak,csak egyre szennyezetteb lesz a víz,egyre több energia kell nekik,egyre több tűzoltó állomás,kórház,és rendőrség kell nekik,erre meg nekem nincsen pénzem :D

2015. febr. 23. 16:30
 3/5 A kérdező kommentje:
*szennyezettebb
2015. febr. 23. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Mert butaa vagy:D
2015. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy le nyomod a ctrl + w és kapsz plusz pénzt:D
2015. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!