Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » T1 Heavy vagy M4 Sherman a...

T1 Heavy vagy M4 Sherman a jobb (Wot)?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam?

Nem akarok úgy járni, mint az M3 Lee-vel... ez a legrosszabb tank! Túl magas (de az ágyúja alul van, tehát ez csak hátrány), nincs tornya, ezért kb. úgy használható, mint egy páncélvadász, de ehhez képest viszont nagyon gyenge...


2015. febr. 23. 12:45
 1/3 Hegedűs Márk ***** válasza:
22%
A t1 heavy-nél nagyon rosszul jártam mert azonnal megölnek de ha tudni akarod melyik a jobb töldsd le a Wot tudásbázist telefonra vagy tabletre kinaiúl van irva ne tévesszen meg benne angol jol mutatja a pályákat,gyenge pontokat stb
2015. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Más a feladatkörük.


A Sherman közepes tank. Könnyen sebezhető(igaz pár lövést képes pattintani) kicsit mozgékonyabb és a 105mm-es löveggel nagyon lehet trollkodni, de leginkább csak a saját szintjén.


A T1 az tipikus nehéz gép. Páncélja erősebb (saját kategóriájában nagyon jó) aki nem tudja hol kell lőni az szemből nem üti be. Több élete is van viszont lassabb és nagyobb célpont.


Itt igazából az dönt, hogy nehéz vagy közepes tankkal akarsz játszani. (Amúgy én nagyon szerettem a Lee-t is :D )

2015. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még sosem volt szerencsém eme remekműhöz, de ha valóban 10 milliméteres a Sherman lövegének kalibere a játékban, akkor több, mint valószínű, hogy nem is lesz :D
2015. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!