Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tristana vagy inkább a teemo?

Barnus12 kérdése:

Tristana vagy inkább a teemo?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy melyikkel játszam

2015. febr. 23. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
amelyik tetszik, amelyiket jobban tudod kezelni és jobban élvezed vele a játékot. Nehogy már más döntse el neked, te mivel játsszál.
2015. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom csak nagyon ritkán játszom. Csak a barátomnál szoktam oda meg néha megyek.
2015. febr. 28. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
tristana free champ csak most hirtelen nem tudom hogy szerezhető meg
2015. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AlfaWatt válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Ne mástól kérj segítséget, hogy Te melyik hőst akarod használni. Próbáld ki mindkettőt, aztán pedig majd meglátod, hogy melyik tetszik jobban, melyikkel vagy jobb. Tristana 1350 IP-be kerül, Teemo úgyszintén. Ha mozgékony ADC-t szeretnél, akkor Tristanát ajánlanám. Ha meg esetleg felső ösvényes vagy (top lane), akkor meg Teemo.


Ezt csakis Te döntöd el.

2015. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ktünde14 válasza:
Nekem Teemo volt az első vett hősőm, amit csak azért vettem, mert cuki (igen tényleg azért vettem meg) és kicsit bizonytalan voltam benne, de nagyon bevált. :) Tristanát ma vettem meg és a menet végén nagyon belejöttem , de ez az egyéni véleményem. Neked kell eldöntened melyiket választod. Én személy szerint Teemot ajánlom, én nagyon imádom. ^^ remélem segítettem.
2015. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!