Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraftba hogyan...

World of Warcraftba hogyan kell a raid-hez teleportálni az embereket?

Figyelt kérdés
Cataclysm csináltam raid-et és össze szettem hozzá 10 embert, csak nem tudtam hogy hogyan kell oda teleportálni az embereket.Valaki eltudná magyarázni hogyan kell?
2015. febr. 23. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Summ kő
2015. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy kár a gőzért mert ilyen "jó" raid leaderrel nem hiszem hogy sokra mentek.
2015. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az insta bejáratok előtt van egy úgynevezett summoner stone. Az idézéshez 2 vagy 3 fő szükséges, nem emlékszem. Valaki elkezdi megidézni a csapattársát, a másik 1 vagy 2 fő meg rákattint az idézési körre (ellipszis alakú tükörszerűség), és akkor a megidézett játékos kap egy felkérést, hogy szeretne-e oda teleportálni a megidézési pontra. Ha elfogadja, odarakja a szerver.


Lehet fikázni szerencsétlent, de ha még életében nem csinálta, valamikor meg kell tanulnia. Senki nem úgy ment be egy MMO-ba, hogy azonnal mindent tudott. Legjobb esetben is videókból másoktól tanult, vagy neki is megmutatták, esetleg régebbi, más MMO-kból hozott tudással ki okoskodta.

2015. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De raid leader általában úgy lesz az ember, hogy csapattagként jó néhányszor végigtolja az adott raidet, aztán mikor érti, hogy működik, hozza a saját embereit. Nem pedig úgy, hogy "nyomjunk egy raidet, én leszek a vezető". Összetrombitálja az embereket, aztán csak állnak, és várják, hogy történjen valami. "Hűha, én vagyok a raid leader, gyorsan megkérdezem a gyakorikerdesek.hu-n, mit kell ilyenkor csinálni..."
2015. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, ennek is van igazságtartalma :D
2015. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!