Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rome Total Warban meglehetne...

Pintér László kérdése:

Rome Total Warban meglehetne csinálni, hogy LAN-ban összekötni két gépet és kampány módban játszani ketten?

Figyelt kérdés
Pl Én vagyok a Szeleukidákkal, akivel játszom az Egyiptommal, és így játszunk körökre osztva külön gépen, és látjuk, hogy mit csinál éppen a másik a körében, vagyis nah, úgy látjuk a másik egységének a mozgását, mint az AL-ét, amikor meg harcolunk akkor egymással harcolunk. (( Nem OMC-re gondolok, ahol mentéseket küldözgetünk, hanem real time-ben )) A válaszoakt előre is köszönöm. :)

2015. febr. 24. 21:32
 1/8 CptTomato ***** válasza:
A játékban van co-op mód? Támogatja a LAN játékot?
2015. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudtommal magát a csatát igen, de hogy így az egész körökre osztott részre gondolok. Kb mint a Heroesben amikor egy gépen nyomják az emberek, hogy egyszer az egyik köre van utána a másiké, csak ezt két gépen összekötve, ami még úgy ahogy meg is oldaható, igaz mentések küldözgetésével, de úgy szeretném, hogy reál időben, és, hogy a csatatérképen lévő csatát mind a két gépen lehessen nyomni, az-az maga a csata reálban egymás ellen, kb mint a Heroesban. Na, hát így remélem érthető. :D
2015. febr. 27. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, az első Rome játékban nicns multiplayer coop kampány.
2015. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmm, sejtettem, pedig nagyon zsír lehetne. :/ Viszont tudtommal a Napoleonban már van.
2015. márc. 3. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Már az Empire-ben is, ha jól emlékszem.

Meg régen hallottam olyan Rome 1 modról is, ami lehetségessé teszi a coop kampányt, de erről semmit nem tudok, hogy valóság-e vagy nem, szóval ezt ne vedd biztosra. Ha gondolod, rákereshetsz google-n.

2015. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmm meglesem majd, Én úgy tudom, hogy a Napoleonban van olyan újítás, hogy coop kampány online, ergo szerintem Empireben nincs, de kitudja, mondjuk Nekem az valahogy nem is jött be, Nálam olyan bugos volt, pedig eredeti volt, steam patchelte, de ehh... Viszont most inkább eme kérdésemre keresem a választ : http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__6642592-c.. Mert ez viszont bejött lanon Nekünk. :D
2015. márc. 4. 11:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :) (Y)
2015. márc. 4. 11:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Rome TW - MultiCampaign Ha minden igaz, lehet jövőhéten kipróbálom
2015. márc. 4. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!