Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Watch Dogs játékban hol tudom...

Watch Dogs játékban hol tudom megcsinálni az utolsó 2 QR kódot?

Figyelt kérdés
15/17 QR kódot oldottam fel, viszont az utolsó 2-t nem mutatja a térképen. Ez csak nálam valami bug, vagy más is találkozott vele esetleg tovább kell-e haladni a fő küldetésben... nem tudom sajnos. Aki tudja, legyen kedves ossza meg velem.

2015. febr. 24. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a baj most kezdtem el játszani vele de nem mutatja nekem se az utolsó kettőt szóval lehet hogy nem hiba de én is kiváncsi lennék rá hogy tovább,viszont az eltűnt személyek feladatot se mutatja,meg a fegyverkereskedelem jelét se mutatja pedig még pont 1-et kellene megcsinálnom,érdekes.
2016. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nah sikerült megcsinálnom az előző vagyok ezt a helyet keresd meg remélem segítettem :) https://www.youtube.com/watch?v=VKaLokRuqCk
2016. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!