Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a steam fiókom?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy a szabályzatban benne foglaltatik, hogy nem adhatok túl rajta mégis megpróbálnám. Két oka van. Az egyik, hogy csak 1 játékkal játszok a nyolcból. A másik, hogy megvettem a GTA V-öt, de miután megtudtam, hogy áprilisra csúszik visszaigényeltem a pénzt viszont azt nem küldik vissza csak steam wallet-be kerül. Így van rajta 60euro plusz a következő játékok: Cs:GO, GTA IV, Garry's Mod, Metro 2033, Cod: Advanced Warfare, Wreckfest, Just cause 2, Tropico 3. Kalkulátor szerint az értéke 40ezer körül van plusz ugye a 18ezer forintnyi euro pénztárcában. Mennyi a reális értéke? Köszi előre is!

2015. febr. 25. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden a vevőtől függ. Jobb esetben a beleölt pénz feléért megveszik tőled. Gondolom Cs:GO, CoD nem vagy unranked, ezek mind veszik le az értéket.


Ha mázlid van, úgy 26-29 ezer körül megveszik tőled, de ez nagyon bizakodó hozzáállással. Rakd ki 35 körül, ha nem viszik, csökkented folyamatosan az árat amíg valaki meg nem veszi.

2015. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A másik, ami nehezíti az eladást:

Mivel te csak bérled a fiókot, így ha valaki megveszi tőled, simán mondhatod, hogy feltörték, az illetőtől elveszik, te meg visszakapod új jelszóval. Ezért alapvetően nagyon bizalmatlanok steam fiók vásárlással kapcsolatban, főleg ha ilyen összegek annak rajta.

2015. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy ez illegális? És miért akarnád eladni? Ez mind csupa jó játék!
2015. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!