Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Európa Universalis 3-ban hogy...

Európa Universalis 3-ban hogy működnek ezek?

Figyelt kérdés
1. Sereg egyesítés alapból ezer fő de az ellenségeim 8-10 ezer fővel rohangálnak az új egység létrehozzását nem engedi 2. A hűbéresség kérése hogyan értendő én akarok hűbéres lenni vagy az adott államot kérem hogy legyen hűbéresem 3.Államot hogyan tudom fejleszteni mert lehetne építkezni de nem engedi illetve a ahol a hadiadót emeljük a felette lévő csuszkákat hogyan kell állítgatni hogy jó legyen mikor tudok tartományokat bekebelezni? Válaszokat előre köszönöm

2015. febr. 25. 23:17
 1/1 anonim válasza:
1. Egy ezred ezer főből áll, de ezredeket össze lehet vonni, hogy te is 8-10 ezrer fős sereggel támadhass (ha több azonos tartományban levő sereget kijelölsz bal felső sarokban az országod neve alatt megjelenik az összevonás gomb). 2. Ha hűbériséget kérsz, az a másik országra értendő, így az lesz a te hűbéresed. 3. Az, hogyan állítod be rajtad múlik, és azon, hogy éppen melyik technológiát tartod elsődlegesnek. Azért érdemes a kincstárat úgy tartani, hogy mindig pozitívba legyél :-) . 4. Tartományokat vagy országokat háborúk után békegyezménnyel tudsz szerezni (vagy diplomatikus úton, de az bonyolultabb), azt hiszem a békeegyezkedés a legfelső a diplomáciai lehetőségek között, ha beléptél az egyezkedésbe csak válaszd ki a baloldali menüből a tartományt, vagy kattints rá a térképen. Megjegyzés: A békénél csak katonailag megszállt területeket tudsz elkérni. Remélem segítettem, ha van még kérdés írd ide kommentben, és bocsi, hogy 1 évet késett a válasz.
2016. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!