Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Zavarja a gépigény támogatotts...

Zavarja a gépigény támogatottságát a Star Wars:The old Republic nevű játéknak, ha egy másik játék is fent van a gépen?

Figyelt kérdés

Nekem a SWTOR mellet még fent van a Borderlands 2 is az összes kiegészítővel együtt!

Miközben játszottam a SWTOR-al kb 1 óra múlva fokozatosan szét eset a grafika (pl: nem egy jedivel beszélgetem hanem egy jediruhás rózsaszínű figurával) és már hamarabb is időnéként meg fagyot egy néhány másod percre a játék!

Plusz miután kiléptem a játékból olyan szinten le volt fáradva a gép hogy majd nem egy percbe telet amíg előhozta a böngészőt!



2015. febr. 26. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs köze hozzá. Csak abban az esetben, ha azon a meghajtón amin a Windows van, nincs elég hely. (legyen minimum 5 giga és akkor rendben van.)


Milyen géped van? Részletes leírásra van szükség.

És a hőfokok milyenek játék közben?

2015. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talan ideje lenne ujratalapiteni a geped es kitakaritani a port belole
2015. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*telepiteni
2015. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennél részletesebbet nem tudok adni, újra telepítés soron következő feladat!


Rendszer:

ACPI egy processor

- Xp Professional 2002-es verzió SP 3


AMD Athlon 64 Processor 3800+ 2.41GHZ, 3,25GB RAM

Videó kártya: NVIDA GeForce 8600GT


Wichester: 151,9 GB

D Meghajtó: 108 GB

Szabad: 23,4 GB

C Meghajtó: 43,9 GB

Stabad: 32,5 GB

2015. febr. 26. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor formázd, friss és jó drivert telepíts, és ha aztán is csinálja, nézd meg a hőfokokat.
2015. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ok

kösszi

2015. febr. 27. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!