Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen laptopon akadozás nelkul...

Ezen laptopon akadozás nelkul tudok simsezni?

Figyelt kérdés
szulinapomra fogok kapni laptopot , es olyat szeretnek valasztani ami nem drága es tudok rajta sims3 mat átszani egypár kiegeszitovel akadozás mentesen :) [link] ez a laptop !:) velemeny ?

2015. febr. 26. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Segített volna ha magyar oldalt linkelsz amit más is ért rajtad kívül, de rákerestem, ezen simán megy a sims 3 minden kiegészítővel, meg a sims 4 is, meg sok minden más. Nem lesz gond vele.
2015. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neharagudj kerestem de nem találtam ez meg már elvolt mentve de szerintem mindenki megtudja nezni a nevet a gepnek es esetleg rákeresni de nem baj .koszonom szepen a valaszt :)
2015. febr. 26. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:

legközelebb légyszi angolul specifikációt, ne nekem kelljen megkeresni, igaz, 3 kattintás, de akkor is, neked fontos, nem nekem


[link]


Microprocessor

AMD Quad-Core A4-6210 APU with Radeon R3 Graphics (1.8 GHz, 2 MB cache)

Memory

4 GB 1600 MHz DDR3L SDRAM (1 x 4 GB)

Video Graphics

AMD Radeon HD 8570M Graphics (1 GB DDR3 dedicated)


ezek alapján igen

a 4 mag elég, 4 giga ram kell, és a 8570 sem alaplapi intel


ettől még akadozhat, de az inkább a térkép hibája lesz amin játszol,. a sok ebakadt sim, jármű


érdemes használni az nraas errortrap-ját és a master controllert

2015. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom neharagudj , es koszonom szépen a választ :P
2015. febr. 27. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:

nem haraxom :) kicsit sem :)


nraas-t mindenképpen használj

ha szigetvilág térképen akarsz játszani (vulkanikus trópusi sziget lakóhajókkal, mindenképpen töltsd le a térkép javított verzióját, mert akadozni fog a beakadt simek, járművek miatt)

2015. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jolvan koszonom szepen :)
2015. febr. 28. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
szivesen
2015. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!