Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet beállítani a...

R.Miki kérdése:

Hogyan lehet beállítani a bukkit szerveremen, hogy a játékosok ne tudjanak rombolni, de tudják használni a táblákat, gombokat, nyomólapokat?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam sima playerként, hogy tudok-e rombolni, és nem tudtam. De ezzel együtt nem tudtam megnyomni se a gombot, se a nyomólapot. Hogyan kell ezt megoldani, hogy a gombokat és hasonlókat azért meg tudják nyomni?

2015. febr. 26. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

ha van essentials-öd, akkor build: false,


Vagy levéded a területet world guarddal, és akkor nem lehet rombolni, de tudsz használni gombokat, ajtókat, stb.

2015. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de már most nem tudom használni a gombokat. Kell hozzá rang?
2015. febr. 27. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha world guarddal véded le, azt biztos működik, mert nekünk is így van megoldva a szerveren. essentails-nél lehet a build false letiltja a gombokat is.
2015. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!