Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a játékokba a telefonomon?

Figyelt kérdés
Azt írja ki hogy A művelet végrehajtása sikertelen
2010. febr. 13. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,milyen telód van,nekem anno hasonlót írt egy idő után a Sony Ericsson T610-esem,amikor el akartam indítani az addig tökéletesen működő játékoknál...

Nem elkeseríteni akarlak,de nekem ezután már egyszer se sikerült elindítanom a játékokat.

2010. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem sony w200i van de nem a játékot nem nyitja meg hanem a mappát

egyépként az alkalmazásokat és az egyebet se nyitja meg

2010. febr. 22. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerviz lesz a dologból...én azt ajánlom,valahol mindenképp nézesd meg.
2010. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

bevittük a pannonhoz de nem tudtak vele mit csinálni.

azt mondták hogy a media marktban átveszik és Budapestre küldik szervizbe ha akarjuk

2010. febr. 22. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:

NEHOGY SZERVIZED! itthon ugyanezt elvégezheted INGYEN, LEGÁLISAN, ÉS BIZTONSÁGOSAN, aki ért az ilynenekhez, annak ilyen eszébe se jut!!! az egyik barátomnak is ez volt, azt tanácsoltam neki hogy frissíste itt, és másnap tábla csokival jött a suliba, hogy szépen köszöni, sikerült neki, és a telója él és virul!!!

ezt itt megteheted(biztonságos, és ugyanitt más probléma miatt frissítettem a SE W595-öm szoftverét, és működik!!!):

[link]

katt erre: LETÖLTÉS! telepítsd, és az egész egyszerűen végigvezet a telepítési folyamaton!!! ennyi! de előtte vedd ki a memókártyát és a simet! és töltsd fel a szoftvertelepítés előtt a telót!

2010. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm amint feltölltött a telóm azonnal kipróbálom

(L)(L)

2010. febr. 23. 14:31
 7/7 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT!!!!!!!!! le se tudom írni mennire örülök!!!

Nagyon köszönöm



Csokit nem tudok adni, kapsz helyette puszit (K)(K)(K)(K)


PUSZ-PUSZ CUPP-CUPP

PUSZ-PUSZ CUPP-CUPP

PUSZ-PUSZ CUPP-CUPP

2010. febr. 23. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!