Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks prémium tankok?

World of tanks prémium tankok?

Figyelt kérdés
Melyik prémium tankot ajánlanátok?Én az IS6 a superpershing vagy a t34-3 re gondoltam.Elsősorban a tankok mm-je és kredithozama érdekelne.A superpershing-nek ha jól tudom csökkentett mm-je van vagyis nem rak be 10-be ami nagyon jó az ágyúja miatt.Az Is6 nak sincs sokkal jobb ágyúja(penre gondolok)tehát azzal sem örülnék egy 10 es meccsnek.A t34-3-on szinte ugyan az az ágyú van bár azt kompenzálja,hogy közepes tankról van szó tehát lehet vele taktikázni.
2015. febr. 27. 17:23
 1/1 CptTomato ***** válasza:

Super pershinggel várd meg a következő patch-et és akkor majd kiderül hogy nerf vagy buff lesz a HD-be alakítás.

Személy szerint a másik két tankot én csak teszt szerveren játszottam a t-34-3t nem ajánlom .... az IS-6al meg nagyon vegyesek az érzelmeim... inkább nem felé hajlok vele kapcsolatban. Ha jól emlékszem mindkettőnek teljes mm-je van és jól mondtad a super pershingnek nem.

Ha csökkentett matchmakingre hajtasz ajánlom a jagdtiger 88-at ...emlékeim szerint az is csökkentett és az egyik legjobb pénz kerső.

Viszont még ajánlanám a T34-et bár nem csökkentett a mm-je, de én azzal értem el a legjobb eredményeimet prémium tankok között.

2015. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!