Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség kibannoltak! (letílto...

Segítség kibannoltak! (letíltottak)?

Figyelt kérdés
Metin2-n rámír valaki hogy mennyek fel erre az oldalra hogy: metin2.freecoins mert minden játékos aki 600 percet eltöltött a játékkal az választhat az oldalról egy tárgyat.Én rámentem az oldalra bejelentkeztem s kaptam az e-mailt hogy letíltottak mit tehetek?Bizonyára GM-es játékos volt csak nem láttam a kariját.

2015. febr. 28. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltott le senki, szimplán csak ellopták az accod :D
2015. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tipikus accountlopas, jol megy az uzlet az ilyen csaloknak

irhatsz a supportnak, de hamarabb megy ha uj karit kezdel...

2015. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első szabály a neten hogy soha nem mondod el senkinek a jelszavad és soha nem írod be a jelszavadat ismeretlen oldalakra. Ebbe beletartozik az is hogy nem hagyod magadat becsapni, nem próbálsz belépni a jelszavaddal egy ismeretlen weboldalra csak azért mert valaki azt mondta hogy az neked jó lesz...


Mivel láthatóan nem tudod eldönteni hogy ki próbál becsapni még azt is kinézem hogy a levél amit kaptál a kitiltásodról szintén kamu, csak arra van hogy ne próbálj játszani.


Ezért egy jelszó változtatást még érdemes kipróbálnod a játék oldalán, próbálj belépni és ha sikerült azonnal változtass jelszót. Ha nem, akkor forgot password-öt próbáld ki, hátha még a saját emailedre jön a levél az új jelszóval.


Egyébként itt külön fel is hívják a figyelmedet, hogy szoktak ilyet csinálni elvetemült egyének ezért vigyázz:

[link]

2015. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Írj supportba, jegyrendszerbe: [link]


Hátha vissza tudják szerezni az accod... De SEMMI ilyen oldalra NEM SZABAD rámenni, ami valami előnyt kínál. Az MIND CSALÁS. Senkinek nem adnak semmit 600 perc utrán. Meg amúgy is, mielőtt bárhova mennél, írjál fórumra, és győződj meg arról, hogy igaz-e: www.board.metin2.hu

2015. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyennek nem szabad bedőlni, és első füttyre mindent elhinni... Ellopták a karakteredet, de talán majd tanulsz belőle, hogy soha senkinek nem szabad kiadni a jelszavadat.
2015. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Balf*asz 10 éves voltál és ellopták az accod. xd ennyi.
2015. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat kivéve az utolsónak
2015. márc. 3. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
szívesen.
2015. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!