Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondddani tank...

Tudnátok mondddani tank makettet amihez world of tanks bonus kód jár?

Figyelt kérdés
Ha lehet Győr közelében.
2015. febr. 28. 12:09
 1/4 CptTomato ***** válasza:

Nem hiszem hogy Magyarországon lehet kapni őket.

Az Italieri gyártja őket, online lehet rendelgetni különböző oldalakról. Itt a választék:


[link]

2015. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ömm... lehet rosszul tudom, de az első válaszoló szerintem kifejezetten a WoT makettekre gondolt, a kérdés viszont nem erre vonatkozik. Én már vásároltam HobbyBoss makettet (KV-1), aminek a dobozán ott volt egy WoT-os matrica, az eladó pedig adott hozzá egy kis lapot, amin lekaparható csík volt, mint egy sorsjegyen. Hazahoztam a cuccot, lekapartam a sávot, a kódot pedig be kellett valahova ütni (a lapon úgy emlékszem fel volt tüntetve, hogy milyen honlap címen) és kaptam érte 300 aranyat. Ez talán úgy egy-másfél éve lehetett.
2015. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

Az Itaileresk túl drágák,amúgymeg modellfutáron lehet rendelni.És én is vettem már magyarországon olan revell makettet amihez 450 gold és egy Pz.S35 volt

2015. ápr. 8. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért
2015. ápr. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!