Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy tört játékot megveszek...

Ha egy tört játékot megveszek steam-en eredetiben, az eredetire rá lehet valahogy rakni a törtön szerzett achievments-eket?

Figyelt kérdés

Jelenleg több olyan játékom is van steamen, amit először letöltöttem megnézni, hogy tetszik-e a játék, és mivel tetszett, megvettem. Viszont még nem sikerült megoldanom ezeknél az achievments-es dolgot.


Jelenleg az Evolve-val nyomom törtön, és mivel tetszik, meg akarom venni jövő hónapban, viszont ha meglesz eredetiben, kezdhetem előröl a szörny meg karakter unlcok-ot (Kraken, 2. healer, stb).


Valahogy át lehet tolni eredetire az achievmentseket Evolve-nál, vagy más játékokban (hiszen evolve-nál törtnél is méri meg számolja a pontokat karakter unlockhoz).


Előre is köszönöm a választ.



2015. márc. 1. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet.
2015. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit. Az Achievementek és a karakter mentéseid teljesen más dolgok. Az Achikat át lehet vinni, a mentéseket nem.
2015. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tehát ott is szívhatok majd megint, mire meglesznek a karakterek, na mindegy, köszönöm
2015. márc. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!