Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Egy ideje rosszul működik...

Üdv! Egy ideje rosszul működik a San Andreas-om (PC) az alább leírt okok miatt. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval, pár hónapja megpróbáltam xBox kontrollerrel játszani az SA-t (2.0-ás hivatalos verzió), ahogy hozzá csatlakoztattam és elkezdtem játszani, CJ elkezdett magától futni... Gondolom valamelyik joy billentyűt rosszul érzékelhette vagy ilyesmi. Ezután telepítettem egy nem hivatalos kiegészítőt (a neve GInput) ami elvileg teljes támogatottságot ad xBox meg talán PS3 kontrollerhez. (3-nál és Vice City-nél működik) Itt viszont nem... Mindezek után letöröltem a következőket: GInput; magát az egész játékot uninstalláltam; kitöröltem a .set fájlt és az egész GTA San Andreas User Files mappát. Majd újra telepítettem a játékot, és itt jön az amit nem értek: Ugyanazt csinálja mint eddig... Joypad beállításoknál láttam hogy lehet babrálni valamit a tengelyekkel de nem jött össze, egyszer magától fut CJ, máskor meg a kamera tengely visz fölfelé állandóan. De a legfurább az egészben, hogy újratelepítés után ugye mindennek teljesen vissza kéne állnia alapértelmezettre (hisz mindent kitöröltem) de amikor bementem az irányítási beállításokhoz, láttam hogy szinte mindenhez hozzá van rendelve egy joy billentyű, holott alapból egyik PCs GTA-nak sincs ez originál beállítva. (pl. gázadás alapértelmezetten a W billentyű és semmi más, nekem meg még ott van valamelyik Joy akárhány is beállítva alapból.) Ezeket meg akárhányszor kitörlöm és/vagy átírom másra, mire kilépek és visszajövök megint mindegyik ott van.


Remélem érthetően leírtam mi baj (tudom elég komplex) de ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném mert így nem tudok játszani a San Andreas-sal pedig ez a kedvenc játékom...


2015. márc. 1. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

töröld le a regediteket is!


a jétékét és a programokét is DE vigyàzz mert ha rosszat törölsz az baj!

2015. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet gáz, de sosem hallottam még erről.. Le tudnád röviden írni, mi ez és hogy kell megcsinálni?
2015. márc. 1. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:

fú hàt ezt nehéz elmondani...

regisztrációk egy mentések egy adot programnak!


ahol XP a futtatásban be kell írni hogy regedit akkor megjelennek meg kell kereseni a gta regeditett (meg van a sájàt neve amit én nem tudom de a a regediten belüll a mappák közöt a rocks star game mappában biztos hogy benne van) aztán ki törlöd!


Annyit elmondok még hogy pl a nod32 30 napos próba idôn van!

és ha le jár a 30 nap kénytelen vagy megvenni (igaz el lopni is lehet...-no comment-) de belegondol az ember hogy újra rakja inkább akor újra megy 30 napig na de ez nem így megy hiába újra rakta lejárt a licensz... de ha a reggeditjét ki törlöd a nod32-ônek akkor kezdôdik elôröl az egész 30 nap mert a gép el felejtette hogy valaha is volt nod32 a gépen.


Magyarán tömören ennyit lehet csinálni egy regedit ki törlésével!


De vigyázzni kell nem szabad akármit kitörölni mert rendszer hibákhoz vezethet.


ui.: Helyesírásért elnézést!

2015. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. :)
2015. márc. 1. 19:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Na megnéztem ezt a regeditet és nagyjából értem a lényegét, de nem találom a Rockstar Games mappát... Végignéztem az összes lehetséges helyen de nem adta ki. Importálni is próbáltam, de a program szerint nincs .reg kiterjesztésű fájl az egész rockstar mappában. Ilyenkor mit lehet tenni?
2015. márc. 4. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
meg kell keresni... bocs de fogalmam sincs mi lehet a neve
2015. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végigböngésztem az egész regedit cuccot de nagyjából minden más van benne csak GTA nem... Sehol a Rockstar Games mappa
2015. márc. 9. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!