Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft bukkit szerver lag...

Minecraft bukkit szerver lag teleportálástól. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy minecraft bukkit szerverem, amin az utóbbi időben TPS lag jelent meg a semmiből. Egy ideje ha be nem töltött chunk-ra teleportál valaki, akkor a szerver egyből befagy (kihagy kb 100 tick-et). Ha senki nem teleportál be nem töltött chunk-ra, akkor tökéletesen fut 20 TPS-en.


Kb. 4 GB szabad RAM mindig van és a processzor sincs túlterhelve, kb 70%-os kihasználtság felé nem szokott menni.


Fölösleges pluginok nincsenek, a konfig nagyon gondosan lett elkészítve. Semmmi hibaüzenetet nem ír a konzol, azon kívül, hogy valamennyi tick-et kihagy.


Minden plugint egyesével végignéztem és lemértem a fogyasztását. Semmi problémát nem találtam, de ami az átlagnál többet evett azt töröltem.


Értetlenül állok a probléma előtt. Nem találtam rá megoldást. A ChunkLoader értelemszerűen erre nem válasz, és a chunk generálásának lekorlátozása sem.



2015. márc. 2. 01:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!