Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of Tanks trainer kellene,...

Word of Tanks trainer kellene, ami lehetőleg nem az instant bannhoz vezet, nem vírusos?

Figyelt kérdés
XP kellene, próbáltam az általam használt univerzális indikátorral (cheat engine) [az indikátor a reakciót gyorsítja, és az U.I. létezik és ezen a néven szóval egész jó név :) ] de ez nem nagyon működik akkor, ha a profilod adatai nem igazán a gépeden van... Csak annyi kellene, hogy egy olyan helyről lehessen letölteni ami nem vírusos, és nincs az a "Nyerjen egy valamit, add meg a telefonszámod, hogy azt mindenféle spam küldésére felhasználjuk".

#Trainer #cheat #World of Tanks #fast hope #nem... ma nincs ehhez kreativitásom :/
2015. márc. 4. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok linkelni, ugyhogy helyettem keress ra yutubon az Almodj kiralylany-ra es halgasd meg parszor...
2015. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel szerver oldalon vannak tárolva az adatok, így lényegtelen milyen változókat írsz át a géped memóriájában, így nem fogsz tudni csalni.

Van lehetőséged feltörni a wot szerverét és ott bütykölni.

Másik lehetőséged, hogy Bot-ot használsz ami játszik a tankjaiddal.

Harmadik lehetőség professzionális hackek vásárlása, ahogy CS-ben is úgy a legtöbb másik játékban a védelemtől függetlenül meg lehet oldani a csalást, ez több 10 ezer forintba vagy százezrekbe is kerülhet, de kétlem, hogy wot-ban lenne ilyen. Ha még is jó drága lehet.

2015. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CptTomato ***** válasza:

Van ilyen warpack-nak hívják, de nem fogja boostolni az xp-det viszont rengeteg illegal mod van benne.. elvileg bannolhatnak miatta gyakorlatilag az EU szerveren minden dolgozó letojja, egy játékos saját magát jelentette fel egy bő hete azóta is vígan játszik.

Csak megnt kérdés hogy meddig lesz ez így, lehet holnap fel áll a wgeu staff és letílt mindenkit a vérbe.... azontúl meg learn to play és vegyé prémium accountot.

2015. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az én pro csalásötletem:

-Kell találni egy magas szintű klánt ahol kedvesek az emberek

-Ott menni velük sokat, és akkor kapnék sok xp-t


Hiba: Kellene egy ilyen clan....

2015. márc. 7. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyen klan tobb is van, ocsem is ilyenben van benne.

de egy ilyen kerdes utan 100% hogy nem allnak szoba veled.

2015. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!